Spóźnione, ale szczere podsumowanie meczu Albertus – LKS made by Wagon Trzeci.

27.5.17, Klasa C małopolska, grupa Kraków I,  PKS Albertus KrakówLKS Polanowice 7:0.

PRZEJECHANE KILOMETRY:

12 (w jedną stronę), komunikacją miejską z poprzedniego meczu, z krótkim międzylądowaniem w hotelu celem zostawienia zbędnego balastu. Chcieliśmy też dopełnić formalności, zanim zmęczenie całodniową pogonią za dobrym futbolem spowoduje zakłócenia w aparacie mowy. Jak się zwiedza z redaktorem Kartofliska.pl, to takie rzeczy mogą się czasem zdarzyć.

BILETY:

Mam w kolekcji bilety z klas A i B, z C ciągle nie mam.

SPIKER:

Czasem się zastanawiam, ile jeszcze razy będę się wysilał, żeby jakoś oryginalnie napisać, że nie było spikera. Pewnie w chuj.

Z PIWEM NA STADION:

Nawet nie brałem pod uwagę innej ewentualności. Bądźmy szczerzy, na najniższej klasie rozgrywkowej jakiekolwiek próby wprowadzania prohibicji muszą być skazane na porażkę. Niestety, trzeba było pić dość szybko, bo butelki grzały się niemiłosiernie, a wiadomo, że nie ma nic gorszego niż ciepłe piwo.

Dawno nie byliśmy na dziewiątej lidze, czas nadrobić. Albertus Kraków – Seniorzy – LKS Polanowice i Wagon Trzeci na meczu o mistrzostwo Serie C. #meczing #stadioning

Opublikowany przez Pociąg do futbolu na 27 maja 2017

CATERING:

Zgodnie z przewidywaniami organizator nie przygotował kompletnie nic. Nie mamy pretensji, wszystko co trzeba kupiliśmy wcześniej na stacji benzynowej. Lepiej od razu kupić więcej, bo spacer w przerwie spowoduje spóźnienie na drugą połowę.

WC:

Zdecydowanie w formie naturalnej, czyli w krzakach.

TABLICA WYNIKÓW:

Jakby była, tobym zrobił zdjęcie.

DOPING MIEJSCOWYCH:

Parę osób przyszło wypić piwo, a małolaci pytali „kto strzelił dla naszych”, ale nazwać to dopingiem to lekki eufemizm.

ZORGANIZOWANI PRZYJEZDNI:

Nie rozpoznano.

TEKST MECZU:

Zostaw, bo wyjebiesz w reaktor.

Bramkarz gości nie pokładał specjalnej wiary w kolegę wykonującego rzut karny. Prorok?

Wincyj goli, wincyj! Ni chuja, nie tym razem bo tak popsute „Postępowanie karne” trzeba koniecznie pokazać. W meczu Albertus Kraków – Seniorzy – LKS Polanowice goście strzelali mniej więcej tak.

Opublikowany przez Pociąg do futbolu na 31 maja 2017

OGÓLNA FAJNOŚĆ:

5/10.

WOLNE WNIOSKI:

Parafialny Klub Sportowy rozgrywający mecze na stadionie Philip Morris w dziewiątej klasie rozgrywkowej – no warto jest zobaczyć coś takiego, nawet jeśli spotkanie okaże się zupełnie jednowymiarowe.