Spóźnione, ale szczere podsumowanie meczu Opatrunki – Orzeł made by Wagon Trzeci feat. Ekspert F.

30.4.17, B Klasa kujawsko-pomorska, grupa Toruń I, Opatrunki Toruń – Orzeł Głogowo 0:6.

 

PRZEJECHANE KILOMETRY:

9 (w jedną stronę) komunikacją miejską. Teoretycznie mógłbym dojechać jednym autobusem, ale poszła wersja przesiadkowa, bo toruńskie MZK robi wszystko, żeby ludzie korzystali jednak z samochodów i niedzielny rozkład jazdy to grube nieporozumienie.

 

BILETY:

Na szczęście brak, bo wycieczka na Półwysep Iberyjski trochę wydrenowała moje zasoby.

 

SPIKER:

Nie ma takiej potrzeby.

 

Z PIWEM NA STADION:

Na bilet mogłoby nie starczyć, ale na piwko jakoś uciułałem. Przeszkód w spożyciu nie zarejestrowano, chociaż mniej doświadczeni amatorzy szczęścia w płynie wpadli w lekki popłoch na widok zmotoryzowanego patrolu straży miejskiej, krążącego po drugiej stronie stadionu.

W ten weekend nie stawiamy na ilość, tylko na jakość. Opatrunki Toruń – Orzeł Głogowo, nadają Wagon Trzeci i spóźniony Ekspert F. #meczing #stadioning

Opublikowany przez Pociąg do futbolu na 30 kwietnia 2017

 

CATERING:

Jakiś automat, chyba ze słodyczami. Do sklepu za daleko, żeby zdążyć w przerwie, więc to, co niezbędne, trzeba przynieść ze sobą.

 

WC:

Jest, w dodatku otwarte, w dodatku jest nawet papier i woda. To jest kurwa skandal.

 

TABLICA WYNIKÓW:

Niewiarygodne stało się faktem – na nowym boisku, na którym rozgrywano ten mecz jest takowe urządzenie, elektroniczne i nawet podłączone do prądu. Szok!

 

DOPING MIEJSCOWYCH/ZORGANIZOWANI PRZYJEZDNI:

Tylu ludzi na meczu Opatrunków chyba nigdy wcześniej nie widzieliśmy, stąd podejrzewamy, że sporą część publiki stanowili goście z Głogowa, korzystający z długiego majowego weekendu. Atmosfera raczej leniwa.

 

TEKST MECZU:

– Wolałem jak na Pomorku grali.

„Stadion”, który był tym razem miejscem akcji został oddany do użytku w zeszłym roku, ale dopiero teraz nadarzyła się okazja, by na niego trafić. Niby wszystko jest ok, ale jednak coś nam na nim nie pasuje. Dawniej było też wiadomo, że jak gra toruńska Serie B, to miejscem kaźni będzie stadion Pomorzanina, i przy dobrych wiatrach można było ustrzelić mecz po meczu – teraz jest to już chyba niemożliwe.

 

OGÓLNA FAJNOŚĆ:

5/10.

 

WOLNE WNIOSKI:

Na początku meczu niektórzy z nas nabijali się z zawodnika gości o typowo sportowej sylwetce i jak to często bywa pozory zmyliły i facet był najlepszy na boisku. I jak tu nie kochać Ósmej Ligi Mistrzów.