Spóźnione, ale szczere podsumowanie meczu Start Dynamik – Pogrom made by Wagon Trzeci feat. Ekspert F.

5.8.17, pkręgowy Puchar Polski kujawsko-pomorski, Start Dynamik ToruńPogrom Zbójno 0:2.

 

PRZEJECHANE KILOMETRY:

9 (w jedną stronę) komunikacją miejską. Nie ma co dorabiać historii na siłę.

 

BILETY:

W drużynie Startu od zeszłego sezonu zmieniło się wiele, zarówno organizacyjnie jak i sportowo, ale biletów jak nie drukowali, tak nie drukują.

 

SPIKER:

Na tym polu też bez zmian, ergo cisza w eterze. To mi jednak nie przeszkadza.

 

Z PIWEM NA STADION:

Nawet z kilkoma, bo rozumiecie, gorąco było jak skurwysyn i dla własnego bezpieczeństwa trzeba było chłodzić organizm.

Inauguracja Okręgowego Pucharu Polski w pełnym sierpniowym słońcu to jest to! Start Dynamik Toruń – GKS Pogrom Zbójno z Wagonem Trzecim i Ekspertem F. #meczing #stadioning

Opublikowany przez Pociąg do futbolu na 5 sierpnia 2017

 

CATERING:

Stoi jakiś automat z bezwartościowymi produktami, a do sklepu dość daleko, więc po drodze odwiedziłem mój pobliski przybytek z płazem w logotypie, w którym ostatnio doszło do zmiany właściciela i wszystkie piwa zmieniły położenie w lodówce. Trzeci tydzień mija, a ja ciągle nie mogę się odnaleźć. Już w autobusie okazało się jednak, że kupiłem za mało, bo Pan Od Ekspertyzy zapowiedział przybycie bez przygotowania, a w takim stanie byłby nie do zniesienia. Na szczęście miałem na trasie jeszcze jeden awaryjny punkt dostępu. Uffff…

 

WC:

Papier, mydło, ciepła woda – normalnie kurwa Wersal!

 

TABLICA WYNIKÓW:

Elektroniczna vis-à-vis  trybuny i o dziwo podłączona do prądu, a nie na sztukę. Pokazuje i dorobek bramkowy, i czas gry, więc można przyjść bez zegarka.

 

DOPING MIEJSCOWYCH/ZORGANIZOWANI PRZYJEZDNI:

Pisanie o dopingu to byłby eufemizm, ale tylu ludzi na meczu Startu to ja chyba jeszcze nie widziałem. Na pewno spora w tym zasługa pięknej (podobno) pogody, bo nie spodziewam się takich tłumów na meczu Serie B w deszczowy, listopadowy wieczór.

 

TEKST MECZU:

– Panie sędzio, ile jeszcze?

Wspomniana już tablica wyników z funkcją zegara chyba jest zbyt mało spektakularna, bo nie wszyscy ją zauważyli. Albo podobnie jak my wypierali ze świadomości obecność takiego ustrojstwa na meczu drużyn z Siódmej i Ósmej Ligi Mistrzów.

 

OGÓLNA FAJNOŚĆ:

4,5/10.

 

WOLNE WNIOSKI:

Co wyjdzie z połączenia zespołu z B Klasy i jednej z najlepszych polskich drużyn amatorskiej piłki sześcioosobowej? Nie mam pojęcia, ale będę obserwował projekt Start Dynamik, tym bardziej że dołączyło do niego moich dwóch kolegów z obozu zakładu pracy. Szkoda, że już tylko w lidze.