Spóźnione, ale szczere podsumowanie meczu Unia – Legia made by Wagon Trzeci.

3.6.17, IV liga kujawsko-pomorska, Unia Solec KujawskiLegia Chełmża 3:0

PRZEJECHANE KILOMETRY:

27 (w jedną stronę), regionalna kolejką. Połączenie tanie i bardzo sprawne, dojechałem szybciej niż do pracy, choć odległość jest trzy razy większa.

BILETY:

Od czasu ostatniej wizyty w Solcu wiele się zmieniło, gdyż bilety zniknęły, a bramy stadionu otwarto 10 minut przed pierwszym gwizdkiem. Szkoda.

SPIKER:

Faktografia bez zarzutów, ale zapamiętać można tylko stanowisko pracy, które mieści się w budce będącej też tablicą wyników. Chyba.

Z PIWEM NA STADION:

Tu z kolei sytuacja nie zmieniła się nawet na jotę i kulturalne unieszkodliwienie 2-3 puszek lub butelek jest na porządku dziennym. I o to chodzi, i o to chodzi.

Na dobry początek weekendu KS Unia Solec Kujawski – KS Legia Chełmża. Zaprasza Wagon Trzeci. #meczing #stadioning

Opublikowany przez Pociąg do futbolu na 3 czerwca 2017

CATERING:

Sklep całkiem niedaleko, choć ekipa, która wyszła w przerwie po doładowanie, spóźniła się lekko na drugą połowę.

WC:

Murowana klasyka, choć wycieczka w krzaki jest równie popularna.

TABLICA WYNIKÓW:

Analogowa do bólu, zajebista 😛

KS Unia Solec Kujawski – KS Legia Chełmża 3:0. Festiwal pięknych goli. #meczing #stadioning

DOPING MIEJSCOWYCH:

Średnia wieku dość wysoka, ale klimat jest. Jeden z przedstawicieli nawet czasem dopingował. Rozmowy krążą jednak wkoło wędkarstwa i spożycia alkoholu, ale to akurat nie jest całkiem wyjątkowe. No i przy okazji meczu z Chełmżą musi być temat uprawy buraka i „panknętej ziami„…

ZORGANIZOWANI PRZYJEZDNI:

Kibole Legii należą do tych, którym zdarza się jeździć za swoja drużyną, robią to jednak bardzo wybiórczo. Żeby przewidzieć ich ewentualna obecność wystarczy jednak spojrzeć na mapę regionu i przeanalizować trasę, jaką mają do pokonania. Tym razem analizator wskazał wynik „zero” i tak też było. No może z dwoma wyjątkami.

W sumie nie najgorsza ta ekipa wyjazdowa 😉

TEKST MECZU:

– Ty tylko szczasz, chlasz i szczasz.

– I dobrze, nerki się filtrują.

Dobrze jest posiadać elementarną wiedzę z zakresu fizjologii.

OGÓLNA FAJNOŚĆ:

7/10.

WOLNE WNIOSKI:

Lubię stadion w Solcu – architektura przyjemna, klimat sprzyja, a podróż jest zawsze sentymentalna, bo chyba stąd zrobiliśmy pierwszą relację jakieś 8k lajków temu. Przy okazji mogłem podziwiać trzy gole, z których trudno wybrać najpiękniejszy i wreszcie zobaczyłem występ bramkarza gospodarzy, którego dotychczas znałem tylko z wycieczek do pewnego sklepu z płazem w logotypie. KMWTW.